preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

OSW Barbarka Świnoujście


Zarząd Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. z siedzibą w Połczynie-Zdroju informuje, że w dniu 31.12.2017 r. w Kancelarii Notarialnej w Lubinie zawarta została transakcja nabycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa Spółki w postaci INTERFERIE w Świnoujściu Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy BARBARKA przy ulicy Kasprowicza 8.

Strony transakcji:

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy (sprzedający),
Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A z siedzibą w Połczynie-Zdroju (kupujący).

Barbarka to kameralny hotel, położony w uzdrowiskowej części Świnoujścia, blisko promenady i parku zdrojowego, niespełna 200 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. Dzięki doskonale przygotowanej bazie zabiegowej, obiekt oferuje szeroki wachlarz zabiegów uzdrowiskowych, wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów, m.in.. fizykoterapię, magnetoterapię, tlenoterapię, krioterapię, inhalacje, kąpiele lecznicze czy zabiegi borowinowe. W połączeniu z wyjątkowym, tutejszym klimatem, Barbarka to doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju, które pragną w pełni zrelaksować się i podreperować swoje zdrowie.

Hotel dysponuje 68 przytulnymi pokojami – jedno-, dwu- oraz trzyosobowymi, które zostały wyposażone w łazienkę z wanną lub prysznicem, TV, radio, telefon, lodówkę oraz sprzęt plażowy. Obiekt posiada również pokoje dla osób niepełnosprawnych, wygodną windę, a także udostępnia bezprzewodowy internet.

OSW Barbarka słynie w Świnoujściu z organizacji wyjątkowych wieczorów z muzyką na żywo, w tym występów zespołów folklorystycznych czy koncertów pianistycznych. W hotelowej restauracji szefowie kuchni serwują urozmaicone posiłki uwzględniające diety oraz indywidualne preferencje naszych gości. Kameralna kawiarnia przyciąga z kolei doskonałymi domowymi wypiekami, aromatyczną kawą oraz wybornymi winami z różnych zakątków świata.

Telefon kontaktowy: + 48 91 321 25 31

Rezerwacji można dokonywać pod adresem: https://barbarka-swinoujscie.pl/  lub email: barbarka@uzdrowisko-polczyn.pl