SPA Zdrojowe Zacisze

SPA Zdrojowe Zacisze

RECEPCJA SPA ZDROJOWE ZACISZE
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. +48 94 366 26 73, 722 233 363

Oferta

Hotel uzdrowiskowy SPA ZDROJOWE ZACISZE położony jest w Połczynie-Zdroju ok. 60 km na południe od Kołobrzegu. Jest obiektem Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A., ukierunkowanym na obsługę gości indywidualnych i konferencyjnych, poszukujących nie tyle oferty leczniczej, co relaksu, wyciszenia, pielęgnacji kosmetycznej i odnowy biologicznej. Jest to jedyny tego typu obiekt na Pojezierzu Drawskim.

Oferta
Oferta

Położenie w Parku Zdrojowym, z dala od zgiełku cywilizacyjnego, gwarantuje wypoczynek na łonie natury, w ciszy i spokoju. Kojąca dla oczu zieleń roślin, ptasi śpiew oraz możliwość aktywnego wypoczynku podczas pieszych wędrówek i rowerowych przejażdżek dopełniają proces relaksacji. Bezpośrednie połączenie obiektu z sanatorium GRYF pozwala gościom korzystać z sal konferencyjnych, basenów oraz z tradycyjnych zabiegów uzdrowiskowych.

Strefa SPA

Hotel posiada pokoje jedno-, i dwuoosobowe o standardzie komfort. W skład strefy SPA wchodzą: pokój zabiegów na twarz, gabinety zabiegów na ciało, gabinety masażu, relaksu, manicure, pedicure, gabinety z hydroterapią, jacuzzi z podgrzewanymi leżankami, sauny, łaźnia błotno-parowa, sala fitness. Do dyspozycji gości są również gabinety dla par, w tym pokój z zabiegami w łaźni błotnej.

Strefa SPA
Strefa SPA

W ofercie SPA Zdrojowe Zacisze znajdują się pakiety DAY SPA, pakiety weekendowe i 6-dniowe dla osób walczących ze stresem, z upływem czasu, z nadwagą i z cellulitem. Znajdziecie tu Państwo bogatą ofertę masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych zarówno nowoczesnych, jak też tradycyjnych, manualnych wykonywanych na bazie naturalnych, renomowanych kosmetyków amerykańskiej marki Pevonia Botanica oraz Bioline. To idealna oferta dla osób dbających o zdrowie i urodę, harmonię duszy i ciała, dla szukających odprężenia, wyciszenia i relaksu.