preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Dojazd do Uzdrowiska

Ponad 300 połączeń do Połczyna-Zdroju prosto spod drzwi domu

Wygodna podróż do sanatorium

Dzięki Hoperowi już od 2019 r. można było podróżować do Połczyna-Zdroju w formie door-to-door z wielu lokalizacji w Polsce. W tym dalekobieżnym transporcie to sami pasażerowie, a nie przewoźnik wskazują dokładny adres rozpoczęcia i zakończenia podróży. Podróż Hoperem do Połczyna-Zdroju może odbyć się nie tylko z dużych miast. Przeglądając mapę hoper.pl/trasy-krajowe/Polczyn-Zdroj można zauważyć, że każda, nawet bardzo mała miejscowość, jeśli tylko jest na trasie przejazdu, może być miejscem wsiadania lub wysiadania pasażera. W efekcie włączenia Połczyna-Zdroju na kolejne trasy od 12 września br. Hoper oferuje ponad 300 połączeń prosto spod drzwi domu. Więcej można przeczytać na hoper.pl/dojazd/polczyn-zdroj.

  • Kierowca odbierze spod domu? TAK- przystankiem początkowym jest adres domowy pasażera, a końcowym adres docelowy jego podróży np. adres hotelu, akademika czy sanatorium.
  • Miła atmosfera podróży 
  • Atut dla pasażerów stanowią również wygodne formy rezerwacji przejazdu. Choć wielu z nich samodzielnie zamawia bilety przez internet: w serwisie www.e-podroznik.pl czy wprost na stronie przewoźnika www.hoper.pl, to Hoper daje też możliwość zakupu przez swoją infolinię i blisko 800 punktach stacjonarnej sprzedaży w całej Polsce.
Link do wyników wyszukiwania dla połączenia z Warszawy:
https://www.hoper.pl/polaczenia#wyniki-wyszukiwania/1664964504394/Warszawa/Po%C5%82czyn-Zdr%C3%B3j/c%7C54041/c%7C29118/---/--%20%3A%20--/0/0/0

Wszystkie trasy do Połczyna-Zdroju można znaleźć pod linkiem:
https://www.hoper.pl/trasy-krajowe/polczyn-zdroj

Goście Uzdrowiska Połczyn upoważnieni są do uzyskania 15% rabatu na pierwszy przejazd.

Aby uzyskać zniżkę, podczas zakupu biletu należy podać kod rabatowy:

DOCELU-N-UZDROWISKO-POLCZYN
Regulamin promocji: www.hoper.pl/regulaminy
Więcej: www.hoper.pl/dojazd/polczyn-zdroj