Wycieczki

Borne Sulinowo

Miasto powstałe w latach 30-tych XX wieku, budowane było jako punkt militarny. Do 1992 r. figurowało na mapie jako obszary leśne. Ponad 18 tyś hektarów poligonu wojskowego, w środku z 50 tyś. miastem do którego wstęp i świadomość istnienia mieli tylko wybrani. Po wojnie armie niemieckie zostały wyparte z miasta i zostało ono od tego czasu bazą radziecką. Od roku 1992 miasto włączono do Polski. Zwiedzanie miasteczka, Cmentarza Radzieckiego, Pałacu Oficerskiego, Dzielnicy Mieszkaniowej Wyższych Oficerów, Willi Generała Dubynina.

Borne Sulinowo

Czaplinek

Podczas wycieczki odkryją Państwo przepiękne krajobrazy odwiedzając m.in. obszary tzw. Szwajcarii Połczyńskiej. Zwiedzanie: muzeum PGR w Bolegorzynie, Szwajcaria Połczyńska, Kluczewo, przejazd nad  Jezioro Prosino, wizyta w Starym Drawsku – ruiny zamku DRAHIMSKIEGO, przejazd do Czaplinka, zwiedzanie kościoła pw. „Świętej Trójcy”, zwiedzanie kościoła pw. „Podwyższenia Krzyża Świętego”, dalsze zwiedzanie Czaplinka, przejazd nad Jezioro Drawskie,  odwiedzenie Pomnika Jana Pawła II.
Cena: 100 zł / osoba

Czaplinek

Berlin

Największe miasto Niemiec. Jedno z największych w Unii Europejskiej. Zwiedzanie z przewodnikiem: Plac Aleksandra, Aleja Unter den Linden, najpiękniejszy plac Berlina, legendarne przejście graniczne - Checkpiont Charlie, Brama Brandenburska,  spacer linią Muru Berlińskiego, Dworzec ZOO, bulwar Kurfurstendamm. Dodatkowo płatne: wstęp do muzeum Pergamońskiego.
Cena: 200 zł / osoba

Berlin

Ogrody Hortulus

Dobrzyca to niewielka miejscowośc położona 10 km od Ustronia Morskiego. Napotkamy tam ogrody rzymskie, włoskie, szwajcarskie, ogrody wiszace... Cudowna kolorystyka i niecodzienny wyglad roślin. W ogrodach spotyka się stawy, groble, mostki, ławki, kamienie, głazy, a wszystko zmyślnie zaplanowane i ułożone. Są tam dekoracje w różnych stylach dopasowane do typów roślinności. Wprost bajeczne i klimatyczne miejsce. ogrody leżą z dala od zgiełku miejskiego, z dala od nadmorskich zbyt tłumnie odwiedzanych kurortów. To doskonałe miejsce na wyciszenie i wypoczynek.Miejsce bardzo urokliwe, warto zobaczyć je na własne oczy.
Cena: 100 zł / osoba

Ogrody Hortulus

Kołobrzeg

Miasto w północno-zachodniej Polsce, położone nad Morzem Bałtyckim. W mieście panuje wspaniały klimat i atmosfera.  To miasto uzdrowisko -  słynące z dużej liczby hoteli, pensjonatów oraz domów zdrojowych. W programie wycieczki: spacer po plaży oraz Alei Nadmorskiej, zwiedzanie z przewodnikiem kołobrzeskiej starówki z neogotyckim ratuszem. Możliwość zwiedzania Muzeum Oręża Polskiego, Latarni Morskiej, rejs statkiem po Bałtyku – za dodatkową opłatą.
Cena: 100 zł / osoba

Kołobrzeg