preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Zabiegi specjalistyczne

ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

ECO ZABIEGI


Łaźnia błotna z połczyńską borowiną: indywidualnie / dla par – 60 minutowy zabieg, który przyspiesza przemianę materii, nawilża, regeneruje, ujędrnia ciało; podczas zabiegu wprowadzone zostają w głąb organizmu kwasy huminowe, enzymy, mikroelementy w cenie 120/170 zł

Zabieg pielęgnacyjny na ciało z połczynską borowiną - 50 minutowy zabieg, który działa rozluźniająco, poprawia samopoczucie, pomaga walczyć z bólami stawowymi, mięśniowymi w cenie 160  zł

BODYTER


Zabiegi wyszczuplające ciało, redukujące cellulit, zwiotczenia i lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, ujędrniające, modelujące i relaksacyjne. Na potrójny zabiegów składa się synergiczne działanie termoterapii, elektrostymulacji i elektroporacji w połączeniu z odpowiednimi produktami kosmetycznymi.

Program Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki, ujędrnianie 40 minutowy zabieg w cenie 150 zł
Elektrostymulacja - wzmacnianie mięśni, terapia przeciwbólowa 30 minutowy zabieg w cenie 100 zł

DERMOMASAŻ -zabieg polegający na wykonaniu masażu podciśnieniowego, w wyniku czego dochodzi do rozpadu "zrazików tłuszczowych"


dermomasaż na brzuchu -15 minutowy zabieg w cenie 60 zł
dermomasaż na ramiona- 15 minutowy zabieg w cenie 60 zł
dermomasaż na uda -20 minutowy zabieg w cenie 70 zł
dermomasaż na nogi + posladki -40 minutowy zabieg w cenie 130 zł
Przy serii min. 3 zabiegów -10 % rabatu

Liposukcja ultradźwiękowa -skuteczna metoda pomagająca w redukcji cellulitu oraz modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki

liposukcja na ramiona
-40 minutowy zabieg w cenie 125 zł
liposukcja na pośladki -40 minutowy zabieg w cenie 125 zł
liposukcja na brzuch -40 minutowy zabieg w cenie 125 zł
liposukcja na nogi -60 minutowy zabieg w cenie 170 zł
Przy serii min. 3 zabiegów -10 % rabatu

Fale radiowe inaczej RADIOFREKWENCJA (RF) -w zabiegu zostaje wytworzone ciepło, które w skórze pod wpływem fal radiowych
powoduje skrócenie oraz zagęszczenie kolagenu
zabieg RF na ramiona -
30 minut w cenie 95 zł
zabieg RF na brzuch-20 minut w cenie 70 zł
zabieg RF na nogi-30 minut w cenie 95 zł
Przy serii min. 3 zabiegów-10 % rabatu
 

Zabiegi specjalistyczne na twarz


Peeling kawitacyjny – to zabieg polegajacy na oczyszczeniu skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacony o mikro- masaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetracje substancji aktywnych w głąb skóry; twarz - 40 minutowy zabieg w cenie * 110 /twarz + szyja - 50 minutowy zabieg w cenie *135 zł/ twarz + szyja+dekolt - 60 minutowy zabieg w cenie *145 zł

Mikrodermabrazja diamentowa z maską z alg polega na mechanicznym ścieraniu warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych twarz - 40 minutowy zabieg w cenie * 155 /twarz + szyja - 50 minutowy zabieg w cenie *170 zł/ twarz + szyja+dekolt - 60 minutowy zabieg w cenie *180 zł

Mezoterapia bezigłowa –w zabiegu wykorzystuje się maskę hydrożelową lub z aktywnymi składnikami o działaniu regenerującym, odżywczym, przeciwzmarszczkowym i nawilżającym - 40 minutowy zabieg w cenie 165 zł.

Kriolift twarzy –zabieg, który wywołuje efekt obkurczenia naczyń, poprawy mikrokrążenia i dotlenienia skóry twarzy. Ujędrnia zwiotczałą, zmęczoną skórę, powoduje wzrost jej napięcia i sprężystości - 15 minutowy zabieg w cenie 105 zł.

Drenaż limfatyczny twarzy –zabieg, który sprawia, że gromadzące się obrzmienia szczególnie wokół oczu i szyi są niwelowane, twarz staje się wypoczęta i ma młodszy wygląd - 20 minutowy zabieg w cenie 120 zł.

Fototerapia światłem LED – w zabiegu wykorzystuje się  maskę emitującą czerwone światło LED, które stymuluje syntezę kolagenu i pobudza mikrokrążenie - 30 minutowy zabieg w cenie 75 zł.

Program pielęgnacji twarzy SKINLIGHT –  łączy w sobie kilka zabiegów wykonywanych na urządzeniu SKINLIGHT. Skutecznie stawia czoła problemom związanym ze starzeniem się skóry: zmarszczkami, utratą elastyczności, zmianami pigmentacyjnymi i odwodnieniem - 60 minutowy zabieg w cenie 250 zł.
Podlega promocji Szczęśliwe Godziny.
*cena uzależniona od okolicy i czasu trwania zabiegu


Fale radiowe inaczej RADIOFREKWENCJA (RF) -w zabiegu zostaje wytworzone ciepło, które w skórze pod wpływem fal radiowych powoduje skrócenie oraz zageszczenie kolagenu.
zabieg RF na twarz -
20 minutowy zabieg w cenie 70 zł
zabieg RF na twarz + szyja +dekolt -40 minutowy zabieg w cenie 125 zł
Przy serii min. 3 zabiegów - 10 % rabatu

 

Infuzja tlenowa to innowacyjna i bezinwazyjna metoda odmładzania skóry wykorzystujaca hiperbaryczny tlen do wtłaczania skoncentrowanych składników odżywczych w jej głebokie warstwy.

infuzja tlenowa na okolice twarzy  + aplikacja serum- 60 minutowy zabieg w cenie 195 zł

infuzja tlenowa na okolice: twarz  + szyja +dekolt+ aplikacja serum- 90 minutowy zabieg w cenie 290 zł

infuzja tlenowa na okolice skóry głowy  + aplikacja serum- 40 minutowy zabieg w cenie 135 zł

infuzja tlenowa na okolice dłoni  + aplikacja serum- 40 minutowy zabieg w cenie 135 zł
 

zabiegi infuzji tlenowej  podlegają promocji Szczęśliwe Godziny


REZERWACJA W RECEPCJI SPA ZDROJOWE ZACISZE
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. + 48 94 366 2673