Sanatorium Irena

Sanatorium Irena

RECEPCJA IRENA
ul. Zdrojowa 5
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. +48 94 366 21 35, 887 877 725

Oferta

SANATORIUM IRENA to najbardziej kameralny obiekt Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Komfortowe są tu nie tylko pokoje i  baza zabiegowa, ale również położenie. Obiekt jest zlokalizowany najbliżej centrum miasta, dokładnie między starówką, a Parkiem Zdrojowym.
Dzięki projektowi, który był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach RPO, obiekt zyskał zupełnie skrzydło z 27 pokojami dla 42 osób. Poprzez to jeszcze więcej osób może cieszyć się urokami Połczyna-Zdroju i korzystać z bogatej oferty pobytów kuracyjnych czy wypoczynkowych Uzdrowiska Połczyn.

Oferta
Oferta
Oferta

Pokoje/Jadalnia

Na gości czeka jadalnia,  z nowoczesnym zapleczem kuchennym, również dofinansowanym z RPO. Część pokoi jest przystosowana dla gości niepełnosprawnych, a cały obiekt jest w pełni zabezpieczony w systemy przeciwpożarowe.
Obiekt harmonijnie łączy nowoczesność z architekturą początku XX wieku i jest wzorcowym przykładem sanatorium o wysokim standardzie. Sanatorium Irena zdobyło tytuł „Modernizacja Roku 2002” i wciąż zbiera laury. W roku 2007 uzyskało tytuł „Najlepszego usługodawcy branży turystycznej na Pojezierzu Drawskim”.
Baza zabiegowa IRENY została w czasie modernizacji całkowicie odnowiona i należy do najnowocześniejszych w Uzdrowisku Połczyn. Na gości czekają pokoje jedno- i dwuosobowe – łącznie 91 miejsc. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i wc, TV-SAT, telefon, czajnik i lodówka.

 Pokoje/Jadalnia
 Pokoje/Jadalnia
 Pokoje/Jadalnia
 Pokoje/Jadalnia
 Pokoje/Jadalnia
 Pokoje/Jadalnia