preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Sanatorium Irena

SANATORIUM IRENA to najbardziej kameralny obiekt Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Komfortowe są tu nie tylko pokoje i nowoczesna baza zabiegowa, ale również położenie. Obiekt jest zlokalizowany najbliżej centrum miasta, dokładnie między starówką a Parkiem Zdrojowym.

Dzięki projektowi, który był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach RPO, obiekt zyskał zupełnie nowe skrzydło z 27 pokojami dla 42 osób. Poprzez to jeszcze więcej osób może cieszyć się urokami Połczyna-Zdroju i korzystać z bogatej oferty pobytów kuracyjnych czy wypoczynkowych Uzdrowiska Połczyn.
Na gości czeka jadalnia,  z nowoczesnym zapleczem kuchennym, również dofinansowanym z RPO. Część pokoi jest przystosowana dla gości niepełnosprawnych, a cały obiekt jest w pełni zabezpieczony w systemy przeciwpożarowe.
Obiekt harmonijnie łączy nowoczesność z architekturą początku XX wieku i jest wzorcowym przykładem sanatorium o wysokim standardzie. Sanatorium Irena zdobyło tytuł „Modernizacja Roku 2002” i wciąż zbiera laury. W roku 2007 uzyskało tytuł „Najlepszego usługodawcy branży turystycznej na Pojezierzu Drawskim”. Od ponad 11 lat jest najchętniej odwiedzanym obiektem przez gości z Niemiec.
Baza zabiegowa IRENY została w czasie modernizacji całkowicie odnowiona i należy do najnowocześniejszych w Uzdrowisku Połczyn. Wykonywane są tu również kuracje ambulatoryjne dla mieszkańców i gości nie korzystających z zakwaterowania w Uzdrowisku.
Na gości czekają pokoje jedno- i dwuosobowe – łącznie 91 miejsc. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i WC, TV-SAT, telefon, czajnik i lodówka.

RECEPCJA IRENA

ul. Zdrojowa 5
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. + 48 94 366 2135