preloader oval

Specjalistyczne twarz

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Peeling kawitacyjny z maską (twarz+szyja+dekolt) – to zabieg polegajacy na oczyszczeniu skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacony o mikro- masaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetracje substancji aktywnych w głąb skóry - 75 minutowy zabieg w cenie 180 zł

Mikrodermabrazja diamentowa z maską z alg (twarz+szyja+dekolt)-polega na mechanicznym ścieraniu warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych twarz - 75 minutowy zabieg w cenie 200 zł
Mezoterapia bezigłowa –w zabiegu wykorzystuje się maskę hydrożelową lub z aktywnymi składnikami o działaniu regenerującym, odżywczym, przeciwzmarszczkowym i nawilżającym - 40 minutowy zabieg w cenie 165 zł.

Kriolift twarzy –zabieg, który wywołuje efekt obkurczenia naczyń, poprawy mikrokrążenia i dotlenienia skóry twarzy. Ujędrnia zwiotczałą, zmęczoną skórę, powoduje wzrost jej napięcia i sprężystości - 15 minutowy zabieg w cenie 110 zł.

Drenaż limfatyczny twarzy –zabieg, który sprawia, że gromadzące się obrzmienia szczególnie wokół oczu i szyi są niwelowane, twarz staje się wypoczęta i ma młodszy wygląd - 20 minutowy zabieg w cenie 125 zł.

Fototerapia światłem LED – w zabiegu wykorzystuje się  maskę emitującą czerwone światło LED, które stymuluje syntezę kolagenu i pobudza mikrokrążenie - 30 minutowy zabieg w cenie 75 zł.

Program pielęgnacji twarzy SKINLIGHT –  łączy w sobie kilka zabiegów wykonywanych na urządzeniu SKINLIGHT. Skutecznie stawia czoła problemom związanym ze starzeniem się skóry: zmarszczkami, utratą elastyczności, zmianami pigmentacyjnymi i odwodnieniem - 60 minutowy zabieg w cenie 250 zł.

REZERWACJA W RECEPCJI SPA ZDROJOWE ZACISZE
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. + 48 94 366 2673