Zabiegi specjalistyczne twarz

Peeling kawitacyjny

75 min. zabieg w cenie 180 zł
Peeling kawitacyjny z maską (twarz+szyja+dekolt) – to zabieg polegajacy na oczyszczeniu skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacony o mikro- masaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetracje substancji aktywnych w głąb skóry.

Peeling kawitacyjny

Mikro-dermabrazja diamentowa

75 min. zabieg w cenie 200 zł
Mikrodermabrazja diamentowa z maską z alg (twarz+szyja+dekolt)- polega na mechanicznym ścieraniu warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych twarz.

Mikro-dermabrazja diamentowa

Mezoterapia bezigłowa

40 min. zabieg w cenie 165 zł
W zabiegu wykorzystuje się maskę hydrożelową lub z aktywnymi składnikami o działaniu regenerującym, odżywczym, przeciwzmarszczkowym i nawilżającym.

Mezoterapia bezigłowa

Kriolift twarzy

15 min. zabieg w cenie 110 zł
Zabieg, który wywołuje efekt obkurczenia naczyń, poprawy mikrokrążenia i dotlenienia skóry twarzy. Ujędrnia zwiotczałą, zmęczoną skórę, powoduje wzrost jej napięcia i sprężystości.

Kriolift twarzy

Drenaż limfatyczny twarzy

20 min. zabieg w cenie 125 zł
Zabieg, który sprawia, że gromadzące się obrzmienia szczególnie wokół oczu i szyi są niwelowane, twarz staje się wypoczęta i ma młodszy wygląd.

Drenaż limfatyczny twarzy

Fototerapia światłem LED

30 min. zabieg w cenie 75 zł
W zabiegu wykorzystuje się  maskę emitującą czerwone światło LED, które stymuluje syntezę kolagenu i pobudza mikrokrążenie.

Fototerapia światłem LED

SKINLIGHT

60 min. zabieg w cenie 250 zł
Program pielęgnacji twarzy SKINLIGHT –  łączy w sobie kilka zabiegów wykonywanych na urządzeniu SKINLIGHT. Skutecznie stawia czoła problemom związanym ze starzeniem się skóry: zmarszczkami, utratą elastyczności, zmianami pigmentacyjnymi i odwodnieniem.

SKINLIGHT

Rezerwacja zabiegów

Podlega promocji Szczęśliwe Godziny.
*cena uzależniona od okolicy i czasu trwania zabiegu

REZERWACJA W RECEPCJI SPA ZDROJOWE ZACISZE
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. + 48 94 366 2673