Sanatorium Borkowo

Sanatorium Borkowo

RECEPCJA  BORKOWO (dojazd z obwodnicy od strony Drawska Pomorskiego)
ul. Sobieskiego 13
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel.+ 48 94 366 2106 (całodobowo)

Okolice

BORKOWO to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Pod względem przyrodniczym i krajobrazowym położenie BORKOWA jest najatrakcyjniejsze ze wszystkich obiektów Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Z okien leżącego na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego obiektu rozciąga się widok na zalew połczyński. Obok budynku wznoszą się porośnięte buczyną malownicze pagórki, a spomiędzy wzniesień wypływa jeden z dopływów Wogry, przypominający górski strumień. Spacery to jeden z elementów terenoterapii, klimatoterapii i źródło wewnętrznej harmonii. Przez cały rok są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a jesienią okoliczny las staje się rajem dla grzybiarzy.

Okolice
Okolice
Okolice

Oferta

Około 25 minutowy spacer najbardziej urokliwymi zakątkami parku zdrojowego dzieli „Borkowo” od połczyńskiej starówki.
Na gości czekają pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe - łącznie 146 miejsc. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i WC, TV-SAT, telefon.
Nowoczesna baza zabiegowa obiektu świadczy niemal pełny zakres usług Uzdrowiska, jedynie zabiegi w basenie wymagają konieczności przemieszczenia się do pobliskiego GRYFU, obiekt BORKOWO własną jadalnię oraz kawiarnię.

Oferta
Oferta
Oferta

Kawiarnia

Kawiarnia
Kawiarnia
Kawiarnia
Kawiarnia
Kawiarnia
Kawiarnia
Kawiarnia
Kawiarnia