preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Sanatorium Borkowo

BORKOWO to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Pod względem przyrodniczym i krajobrazowym położenie BORKOWA jest najatrakcyjniejsze ze wszystkich obiektów Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Z okien leżącego na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego obiektu rozciąga się widok na zalew połczyński. Obok budynku wznoszą się porośnięte buczyną malownicze pagórki, a spomiędzy wzniesień wypływa jeden z dopływów Wogry, przypominający górski strumień. Spacery to jeden z elementów terenoterapii, klimatoterapii i źródło wewnętrznej harmonii. Przez cały rok są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a jesienią okoliczny las staje się rajem dla grzybiarzy.
Około 25 minutowy spacer najbardziej urokliwymi zakątkami parku zdrojowego dzieli „Borkowo” od połczyńskiej starówki.

Na gości czekają pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe  - łącznie 146 miejsc. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i WC, TV-SAT, telefon.
Nowoczesna baza zabiegowa obiektu świadczy niemal pełny zakres usług Uzdrowiska, jedynie zabiegi w basenie wymagają konieczności przemieszczenia się do pobliskiego GRYFU, obiekt BORKOWO własną jadalnię oraz kawiarnię.

RECEPCJA  BORKOWO (dojazd z obwodnicy od strony Drawska Pomorskiego)
ul. Sobieskiego 13
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel.+ 48 94 366 2106 (całodobowo)