preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Sanatorium Borkowo

BORKOWO to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Pod względem przyrodniczym i krajobrazowym położenie BORKOWA jest najatrakcyjniejsze ze wszystkich obiektów Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Z okien leżącego na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego obiektu rozciąga się widok na zalew połczyński. Obok budynku wznoszą się porośnięte buczyną malownicze pagórki, a spomiędzy wzniesień wypływa jeden z dopływów Wogry, przypominający górski strumień. Spacery do pobliskiej stadniny koni, do położonej tuż za nią ścieżki rowerowej to jeden z elementów terenoterapii, klimatoterapii i źródło wewnętrznej harmonii. Przez cały rok są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a jesienią okoliczny las staje się rajem dla grzybiarzy.
Około 25 minutowy spacer najbardziej urokliwymi zakątkami parku zdrojowego dzieli „Borkowo” od połczyńskiej starówki. Do wyłącznej dyspozycji gości jest wygodny mikrobus Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. regularnie kursujący na trasie „Borkowo” – centrum miasta.

Na gości czekają pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe  - łącznie 146 miejsc. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i WC, TV-SAT, telefon.
W obiekcie znajduje się świetlica wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Nowoczesna baza zabiegowa obiektu świadczy niemal pełny zakres usług Uzdrowiska, jedynie zabiegi w basenie wymagają konieczności przemieszczenia się do pobliskiego GRYFU. BORKOWO posiada piękną nową jadalnię, kawiarnię, wypożyczalnię rowerów i kijków do Nordic Walking oraz miejsce na ognisko i grilla.

RECEPCJA  BORKOWO (dojazd z obwodnicy od strony Drawska Pomorskiego)
ul. Sobieskiego 13
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel.+ 48 94 366 2106 (całodobowo)