preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Cennik obowiązuje od 1 stycznia 2022 r.

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE TWARZY Z MARKĄ PEVONIA BOTANICA

Zabieg regenerujący (DNA Morskie lub kolagen lub elastyna) – 75 minutowy zabieg, który ujędrnia, wygładza, rozjaśnia i przywraca napięcie, połączony z masażem twarzy w cenie 250 zł

Zabieg dotleniający z ampułka wit. C – 75 minutowy zabieg, który intensywnie odmładza i rozświetla skórę twarzy, połączony z masażem twarzy w cenie 270 zł

Ekskluzywny zabieg kawiorowy z escutoxem – 75 minutowy zabieg, który widocznie wygładza zmarszczki, dotlenia i odmładza skórę twarzy, połączony z masażem twarzy  w cenie 300 zł

Zabieg firmowy „Zdrojowe Zacisze” - 75 minutowy zabieg, który jest silnie regenerujący i mocno odżywiający, dobrany do każdego typu skóry, połączony z masażem twarzy w cenie 200 zł

Zabieg podstawowy twarzy wg typu cery - 50 minutowy zabieg rewitalizujący, odżywczy, poprawiający kondycję skóry, dobierany odpowiednio do rodzaju cery w cenie 140 zł

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE TWARZY Z MARKĄ BIOLINE


Zabieg intensywnie nawadniający – intensywnie nawilżający - 60 minutowy zabieg oparty na kwasie hialuronowym oraz Krasnorostach w cenie 240 zł.

Zabieg dla cery dojrzałej – intensywny zabieg przeciwstarzeniowy 60 minutowy zabieg z ceramidami, aminokwasami oraz kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6 w cenie 240 zł.

Zabieg „Słodkie Ukojenie” – 60 minutowy zabieg redukujący kruchość naczyń, działający kojąco, wzmacniająco i witalizująco w cenie 240 zł.

Zabieg na okolice oczu i ust – 40 minutowy zabieg na bazie komórek macierzystych w cenie 210 zł.

Zabieg normalizujący – 60 minutowy zabieg, który reguluje i eliminuje nadmiar sebum, redukuje lśnienie i koi, działa bakteriostatycznie, przywraca właściwą równowagę wodno-tłuszczowa; przeznaczony dla skóry tłustej, mieszanej, z tendencją do trądziku  w cenie 240 zł.

Zabieg złuszczająco-rozświetlający PRIMALUCE – 60 minutowy zabieg, który zwalcza oznaki starzenia skóry, wygładza, odnawia, normalizuje i nawilża. Nadaje sprężystości, promienności i blasku w cenie 240 zł.
Zabieg NATURAL BALANCE - zabieg dostarcza witamin, zapewnia rewitalizację oraz dotlenienie skóry, zwalcza oznaki zmęczenia, przywraca promienność cerze - 60 minutowy zabieg w cnie 240 zl.

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE TWARZY ABYSS SPA


Program Anty-naczynka, anty-stres, anty-oksydant-60 minutowy zabieg przeznaczony dla skóry wrażliwej i naczyniowej, z oznakami zmęczenia i przedwczesnego starzenia, z zabrurzonymi mechanizmami samoregulujacymi w cenie 160 zł.
Program Carboxy Therapy -60 minutowy zabieg antyoksydacyjny, natleniający i odmładzający z aktywnym tlenem w cenie 160 zł.

REZERWACJA W RECEPCJI SPA ZDROJOWE ZACISZE
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. + 48 94 366 2673