Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa, to bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, polegający na wykorzystaniu ciepła wytworzonego przy pomocy zewnętrznego źródła ciepła oraz ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała.
Wahania fali ultradźwiękowej wywierają efekt mikromasażu na tkankę tłuszczową, widocznie redukując jej objętość. Pod wpływem ultradźwięków w tkance tłuszczowej dochodzi do zjawiska kawitacji, czyli rozbicia komórek tłuszczowych i wylania się z nich tłuszczu, następuje stymulacja struktury cząsteczkowej tkanki tłuszczowej i usunięcie zbędnych produktów przemiany materii nagromadzonych wokół komórek.

Liposukcja ultradźwiękowa
Liposukcja ultradźwiękowa

Aby uzyskać jak najlepsze efekty zabiegu powinno się zwiększyć przyjmowanie płynów o ok. 1-1,5l dziennie na kilka dni przed i po zabiegu, dzięki czemu podwyższamy uwodnienie tkanki tłuszczowej oraz przyspieszamy oczyszczanie organizmu z tłuszczu i powstających w tym procesie toksyn. Dzięki poprawie metabolizmu i przemiany materii kawitacja ultradźwiękowa pomaga również likwidować oznaki cellulitu.
Czas zabiegu dostosowany jest do partii ciała na jakiej pracujemy i trwa od 40 do 60 min, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu: następuje wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała i poprawa elastyczności oraz ujędrnienia skóry. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecana jest seria 4-6 zabiegów w tygodniowych odstępach.

Na efekt jaki uzyskamy ma wpływ przede wszystkim zastosowanie się do zaleceń terapeuty, predyspozycje klienta oraz przestrzeganie diety i odpowiednie zwiększenie aktywności fizycznej. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani pozostawania w domu, nie odczuwa się żadnego bólu po zabiegu, a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona. Ze względu na wykorzystanie fal ultradźwiękowych zabiegu nie wykonuje się w okolicach głowy i szyi.

Korzyści płynące z zastosowania liposukcji ultradźwiękowej:
- przyśpieszony metabolizm
- redukcja cellulitu
- redukcja tkanki tłuszczowej
- gładka i sprężysta skóra
- poprawiony koloryt skóry
- odbudowa struktury włókien kolagenowych i elastynowych
- wyszczuplona i wymodelowana sylwetka

Przeciwwskazania
- ciąża i karmienie piersią
- choroba nowotworowa
- niewydolność wątroby i nerek
- rozrusznik serca i metalowe implanty w ciele
- ostry stan zapalny organizmu
- podwyższona temperatura ciała
- nadczynność tarczycy
- leki rozrzedzające krew np. Kwas acetylosalicylowy (aspiryna)
- niesteroidowe leki przeciwzapalne np. Ibuprofen
- menstruacja
- zabiegu nie wykonuje się również osobom poniżej 15 roku życia

liposukcja na ramiona lub brzuch lub pośladki - 40 minutowy zabieg w cenie 125 zł
liposukcja uda + pośladki
- 60 minutowy zabieg w cenie 170 zł

REZERWACJA W RECEPCJI SPA ZDROJOWE ZACISZE
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. + 48 94 366 2673