preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Dział Sprzedaży (Rezerwacja)


Dział Sprzedaży i Marketingu:
Poniedziałek-Piątek
7:00-15:30

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu
Joanna Malinowska-Krotkiewicz
Tel. +48 94 382 11 16 (w godz. 7.30-15.30)
Tel. Kom. +48 696 495 131
e-mail: jkrotkiewicz@uzdrowisko-polczyn.pl

Z-ca Kierownika Działu Sprzedaży i Marketingu, Klient Indywidualny, Klient Zorganizowany, Wynajem Powierzchni
Joanna Bodnar
Tel. +48 94 382 11 25
Tel. Kom. +48 696 495 138 (w godz. 7-15)
e-mail: jbodnar@uzdrowisko-polczyn.pl

Dział Sprzedaży – Klient Indywidualny
Beata Płaneta
Tel. +48 94 366 21 65
e-mail: bplaneta@uzdrowisko-polczyn.pl
e-mail: rezerwacja@uzdrowisko-polczyn.pl
e-mail: sprzedaz@uzdrowisko-polczyn.pl


Dział Sprzedaży – Klient Indywidualny
Anna Hancyk
Tel. +48 94 366 26 86
e-mail: ahancyk@uzdrowisko-polczyn.pl

Dział Sprzedaży - Klient Indywidualny
Marianna Korycka
tel. + 48 382 11 25
e-mail: mkorycka@uzdrowisko-polczyn.pl
e-mail: marketing@uzdrowisko-polczyn.pl

Dział Sprzedaży – Klient Zagraniczny-Rezydent DE
Małgorzata Mączewska
Tel. kom. +48 506 078 533
e-mail: mmaczewska@uzdrowisko-polczyn.pl

Starszy Specjalista ds. Kontraktacji NFZ/ZUS
Teresa Fiuta

Tel.kom. + 48 668 584 036
Tel. + 48 94 382 1130
e-mail: tfiuta@uzdrowisko-polczyn.pl

Dział Sprzedaży– Klient Indywidualny, Klient Instytucjonalny NFZ/ZUS
Edyta Korszyłowska
Tel. +48 94 382 11 10
e-mail: ekorszylowska@uzdrowisko-polczyn.pl

Dział Sprzedaży– Klient Indywidualny, Klient Instytucjonalny NFZ/ZUS
Agnieszka Czajkowska
Tel. +48 94 382 11 12
e-mail: aczajkowska@uzdrowisko-polczyn.pl

 Iwona Chmara – Koordynator ds. Recepcji
Tel. +48 608 018 351
e-mail: ichmara@uzdrowisko-polczyn.pl