preloader oval

Inne zabiegi SPA

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Inne zabiegi SPA

zabieg świecowanie uszu: Świecowanie uszu to zabieg, który pozwoli nie tylko pozbyć się zalegającej w uchu woskowiny, ale również oczyścić także zatoki oraz złagodzić katar podczas przeziębienia. To zabieg znany już od czasów starożytności. Świeca podczas procesu spalania tlenu tworzy podciśnienie, które wyciąga z kanałów słuchowych zalegającą wydzielinę i inne zanieczyszczenia. Dodatkowo w czasie trwania zabiegu wydziela się ciepło, które stymuluje punkty energetyczne w uchu, przywracając prawidłowy przepływ energii. Podczas świecowania uszu klient odczuwa głębokie odprężenie dzięki dźwiękom palącego się ognia. Zabieg działa uspokajająco na układ nerwowy - 30 minutowy zabieg w cenie 70 zł

konchowanie uszu: To zabieg podobny do świecowania uszu o nieco silniejszym działaniu. Różni się rodzajem zastosowanych świec. Do konchowania wykorzystuje się świece w kształcie lejka, przez co wytwarza się wyższe podciśnienie i mocniej oddziałuje na przewody słuchowe. Z konchowania powinny skorzystać osoby, które zmagają się z szumami usznymi, a nawet niedosłuchem. Wskazaniem do zabiegu są także bóle i zawroty głowy, migreny i zespół przewlekłego zmęczenia. Zabieg szczególnie pomoże osobom, które pracują w środowisku o dużym zapyleniu, zakurzeniu oraz w nadmiernym hałasie. W SPA Zdrojowe Zacisze wykonywany jest przez wyspecjalizowany personel, przez co pozostaje w pełni bezpieczny - 30 minutowy zabieg w cenie 70 zł

lifting rzęs z odżywczym botoksem i koloryzacją 75 minut w cenie 150 zł

Jeśli cenisz wygodne i efektowne rozwiązania, to idealny zabieg dla Ciebie. Lifting rzęs sprawia, że rzęsy wyglądają zachwycająco, ale jednocześnie naturalnie. Taka zmiana może utrzymywać się nawet przez kilka tygodni, dzięki czemu możesz zapomnieć o codziennym używaniu tuszu. Do podstawowych plusów tego zabiegu należy to, że nie powoduje on zniszczeń, a jednocześnie podkręca i delikatnie unosi włoski. Po zabiegu na rzęsy nakładany jest odżywczy botoks, dzięki czemu włoski są odżywione i wyglądają na jeszcze piękniejsze.

OPRAWA OKA

regulacja brwi 10 minutowy zabieg w cenie 20 zł
henna brwi + regulacja 30 minutowy zabieg w cenie 45 zł
henna brwi i rzęs + regulacja 30 minutowy zabieg w cenie 55 zł


KĄPIELE W WANNIE Z HYDROMASAŻEM

kąpiel w kozim mleku 15 minutowy zabieg w cenie 45 zł

Jeśli pragniesz poczuć się jak Kleopatra to idealny zabieg dla Ciebie. Kąpiel w kozim mleku działa regenerująco na skórę i regenerująco na cały organizm. Opóźnia procesy starzenia i wzbogaca o niezbędne składniki mineralne. Właściwie odżywia i zapobiega pękaniu skóry.

kąpiel z solami relaksującymi 15 minutowy zabieg w cenie 45 zł

Przynosi ukojenie, uspokaja i regeneruje organizm. To sposób nie tylko na relaks, ale również na pielęgnację ciała. W składzie soli znajdziecie takie minerały jak potas, magnez, wapń, chrom, żelazo oraz wiele innych substancji mających dobroczynny wpływ na ludzki organizm.

 

ZADBANE DŁONIE

manicure 50 minutowy zabieg w cenie 65 zł
manicure + lakier 60 minutowy zabieg w cenie 75 zł
manicure japoński 60 minutowy zabieg w cenie 75 zł
manicure hybrydowy 90 minutowy zabieg w cenie 95 zł
manicure żelowy 120 minutowy zabieg w cenie 120 zł
przedłużenie paznokci 150 minutowy zabieg w cenie 150 zł
naprawa paznokcia (hybryda/żel) 30 minutowy zabieg w cenie 20 zł

regenerujący zabieg parafinowy na dłonie 45 minutowy  w cenie 55 zł

ZADBANE STOPY
pedicure + lakier 75 minutowy zabieg w cenie 105 zł
pedicure bez lakieru 60 minutowy zabieg w cenie 95 zł
pedicure hybrydowy 90 minutowy zabieg w cenie 135 zł
 
Strefa wellness

strefa wellness (jacuzzi, sauna sucha i infrared oraz łaźnia parowa) 60 minutowy relaks w cenie 18 zł

Karnet miesięczny Strefa Wellness w SPA w cenie 180 zł. Karnet upoważnia do 20 wejść na 1 godzinę do strefy wellness (w budynku SPA) Jednogodzinne wejście wiąże się z wykorzystaniem jednego z 20 wejść. Karnet ważny jest 2 miesiące (licząc od daty sprzedaży), może z niego korzystać tylko osoba wpisana na pierwszej stronie karnetu, po okazaniu dowodu tożsamości.

REZERWACJA W RECEPCJI SPA ZDROJOWE ZACISZE
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. + 48 94 366 2673