preloader oval

DRENAŻ LIMFATYCZNY BOA

Data przyjazdu
Data wyjazdu

DRENAŻ LIMFATYCZNY BOA

Zabieg przy użyciu aparatu do masażu uciskowego. Polega na oddziaływaniu w odpowiednich sekwencjach, na skórę i podskórną tkankę łączną masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem ciśnienia. Masaż BOA wykonuje się za pomocą specjalnie skonstruowanych rękawów wypełnionych powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem. W efekcie dochodzi do powstawania fal, które w sposób delikatny ale skuteczny uciskają ciało. Stopniowe wypełnianie się mankietów (począwszy od części ciała położonych najdalej serca) przypomina ruchy rąk masażysty.

Wskazania

Obrzęki kończyn górnych po mastektomii, obrzęki kończyn dolnych różnej etiologii, rehabilitacja po urazach i kontuzjach, niewydolność limfatyczna, w profilaktyce niewydolności żylnej, stres i przemęczenie, bóle mięśni i stawów, cellulit i rozstępy, poprawa krążenia i redukcja tkanki tłuszczowej.

Wpływ zabiegu na organizm

Likwiduje obrzęki kończyn górnych oraz dolnych, redukuje widoczność cellulitu, modeluje ciało, wspiera proces odchudzania kończyn, wspomaga detoksykację, przyspiesza sprawność po kontuzjach i urazach, eliminuje uczucie ciężkich nóg.

Efekty stosowania zabiegu

Zabieg pobudza krążenie limfy, usuwa toksyny, obrzęki chłonne, przyśpiesza metabolizm. Zabiegi mają silny wpływ na organizm, sprzyjają reasorpcji płynów śródmiąższowych. Usuwają zalegające toksyny, stymulują drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływają na uelastycznienie i odżywienie tkanek.

Cennik zabiegów:
https://uzdrowisko-polczyn.pl/zabiegi-lecznicze-cennik