preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Wygodna podróż do sanatorium. Więcej połączeń do Połczyna-Zdroju!!

Ponad 300 połączeń do Połczyna-Zdroju prosto spod drzwi domu

Modyfikacja trasy Hopera z Białegostoku do Mrzeżyna spowoduje, że Połczyn-Zdrój zyskuje ponad 60 nowych połączeń, umożliwiając odwiedziny tego pięknego uzdrowiska mieszkańcom Mazowsza i Podlasia prosto spod drzwi domu. Daje to w sumie ponad 300 możliwości podróżowania do Połczyna-Zdroju w wygodnej formie z adresu pod adres na trzech trasach Hopera obejmujących 10 województw w Polsce. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Wygodna podróż do sanatorium

Dzięki Hoperowi już od 2019 r. można było podróżować do Połczyna-Zdroju w formie door-to-door z wielu lokalizacji w Polsce. W tym dalekobieżnym transporcie to sami pasażerowie, a nie przewoźnik wskazują dokładny adres rozpoczęcia i zakończenia podróży. Podróż Hoperem do Połczyna-Zdroju może odbyć się nie tylko z dużych miast. Przeglądając mapę hoper.pl/trasy-krajowe/Polczyn-Zdroj można zauważyć, że każda, nawet bardzo mała miejscowość, jeśli tylko jest na trasie przejazdu, może być miejscem wsiadania lub wysiadania pasażera. W efekcie włączenia Połczyna-Zdroju na kolejne trasy od 12 września br. Hoper oferuje ponad 300 połączeń prosto spod drzwi domu. Więcej można przeczytać na hoper.pl/dojazd/polczyn-zdroj.

Nie przyjedziecie na dworzec?

Kiedy firma Hoper w 2018 r. roku uruchomiła transport door-to-door na długich odcinkach, nawet przez całą Polskę, spotkała się niejednokrotnie z zaskoczeniem i niezrozumieniem. Jak to? Nie przyjedziecie na dworzec? Kierowca odbierze mnie spod domu? Dopiero tłumaczenie, że Hoper to tak jakby międzymiastowa taksówka dało wyobrażenie o funkcjonowaniu tego rodzaju transportu. Nie ma określonych regularnych przystanków, ponieważ przystankiem początkowym jest adres domowy pasażera, a końcowym adres docelowy jego podróży np. adres hotelu, akademika czy sanatorium.

Miłą atmosferę podróży Hoperem buduje postawa kierowców. To właśnie ich rola jest najczęściej doceniana w ankietach, które pasażerowie Hopera wysyłają po podróży. Bonusem do bezpiecznego prowadzenia pojazdu okazuje się czasem wiedza krajoznawcza kierowcy, którą dzieli się z uczestnikami podróży. Zdarza się też, że ich rola nie kończy się po opuszczeniu pojazdu przez podróżnych. Roztargnione pasażerki i zapominalscy pasażerowie zostawiają czasem na siedzeniu kurtkę, plecak, klucze do domu, laptop, lekarstwa czy kijki trekkingowe. Zgrana ekipa kierowców i logistyków dwoi się i troi, aby doręczyć zaginioną zgubę do rąk własnych właściciela.

Atut dla pasażerów stanowią również wygodne formy rezerwacji przejazdu. Choć wielu z nich samodzielnie zamawia bilety przez internet: w serwisie www.e-podroznik.pl czy wprost na stronie przewoźnika www.hoper.pl, to Hoper daje też możliwość zakupu przez swoją infolinię i blisko 800 punktach stacjonarnej sprzedaży w całej Polsce.

Marka Hoper pojawiła się na rynku w 2018 r. Za sukcesem projektu stoi firma Teroplan S.A.,właściciel popularnego serwisu e-podróżnik.pl. To dzięki jej zapleczu technologicznemu Hoper zbudował elastyczny system zarządzania sprzedażą oraz samymi przewozami, co w efekcie umożliwiło efektywne planowanie przejazdów, jak i dostosowanie oferty cenowej do warunków rynkowych.

Goście Uzdrowiska Połczyn upoważnieni są do uzyskania 15% rabatu na pierwszy przejazd.

Aby uzyskać zniżkę, podczas zakupu biletu należy podać kod rabatowy:

DOCELU-N-UZDROWISKO-POLCZYN
Regulamin promocji: www.hoper.pl/regulaminy
Więcej: www.hoper.pl/dojazd/polczyn-zdroj