preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Uzdrowisko Połczyn na 27. Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi.

W dniach 19 - 21 września 2019 r. łódzka hala Expo będzie gościć uczestników Targów Rehabilitacja 2019. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie. Podczas imprezy zaprezentują się wystawcy z kraju i zagranicy oferujący najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu medycyny i rehabilitacji. W trakcie imprezy odwiedzający będą mogli wziąć udział w szeregu wydarzeń towarzyszących takich jak prezentacje, panele i rozwiązania technologiczne wspomagające diagnozowanie, leczenie i rehabilitację.

Uzdrowisko Połczyn zaprezentuje swoją ofertę z zakresu balneoterapii świadczonej w obiektach uzdrowiska. Kadra medyczna spółki będzie brała udział w części kongresowej imprezy w panelu „Sanatoria XXI wieku” prezentując możliwości wykorzystania połczyńskiej borowiny i wody solankowej w programach zdrowotnych oferowanych w Uzdrowisku Połczyn.

Nasza obecność na wiodącej imprezie dotyczącej sektora lecznictwa i rehabilitacji w Polsce jest dla nas kolejną sposobnością do pokazania nowatorskich rozwiązań z zakresu wykorzystywania surowców naturalnych w procesach lecznictwa uzdrowiskowego – mówi Romuald Michel – Prezes Zarządu Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Wysoka jakość naszych surowców naturalnych, którą potwierdzają świadectwa PZH, liczne badania i raporty jest gwarantem skutecznych terapii zdrowotnych i Targi Rehabilitacja 2019 są doskonałym miejscem do dotarcia do naszych potencjalnych klientów – dodaje Prezes Michel.

Na specjalnie przygotowanym stoisku Uzdrowiska Połczyn, które znajdować się będzie w głównej hali Expo nr 18, ofertę spółki będą prezentować uzdrowiskowi lekarze i specjaliści, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące połczyńskich surowców naturalnych, sposobów ich wykorzystania czy aktualnych programów zdrowotnych oferowanych przez Uzdrowisko. Na gości czekać będzie bogata propozycja kosmetyków uzdrowiskowych „terra zdrój”, opartych na surowcach wydobywanych w Połczynie Zdrój.

Targi są doskonałą okazją do poznania nowości i aktualnych trendów w branży rehabilitacyjnej
i medycyny fizykalnej. W czasie imprezy organizowane są wydarzenia towarzyszące min: konferencje, seminaria, prezentacje i warsztaty oraz Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.