preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

TERRA Zdrój zaplanuj swoje własne uzdrowiskowe SPA!

Uzdrowisko Połczyn położone jest w samym sercu Pojezierza Drawskiego. To właśnie tutaj, w krainie najpiękniejszych polskich jezior, oferujemy skuteczne terapie uzdrowiskowe dla wszystkich osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie.

W Uzdrowisku Połczyn z niezwykłą starannością pozyskujemy lecznicze składniki naturalne – połczyńską borowinę i solanki. Dobroczynny torf borowinowy, nazywany „czarnym złotem”, koi podrażnioną skórę, a woda solankowa z wysokim stężeniem składników mineralnych pozwala na skuteczne leczenie chorób skórnych.

Moc minerałów, zawartych w połczyńskiej borowinie i solankach, wykorzystujemy do produkcji 3 linii naturalnych kosmetyków TERRA Zdrój. 

Linia TERRA Zdrój Borowinowa to produkty bazujące na leczniczym torfie, nazywanym „czarnym złotem”, dla skóry wysuszonej i zmęczonej. Dostępne tu odżywcze kremy do twarzy, preparaty do kąpieli, kremy do stóp i rąk oraz żele pod prysznic zapewniają skuteczną regenerację i pełne nawilżenie skóry ciała.

Linia TERRA Zdrój Solankowa to propozycja wzbogacona o wodę solankową, która zawiera bogactwo minerałów, tj. magnez, sód, wapń, jod, siarczany i chlorki. W linii znajdziemy szampony, peelingi, mydła i balsamy solankowe, a także kremy do rąk stóp.

Linia TERRA Zdrój Złota to z kolei szereg produktów do kąpieli, które łączą właściwości borowiny i solanki z wyciągami z roślin i owoców. W serii dostępne są m.in. musujące kule do kąpieli, mydła do ciała i twarzy, mleka do kąpieli i olejki dwufazowe, które sprawiają, że skóra staje się miękka i jedwabista.

 

Mamy dla was wyjątkową okazję!

Kosmetyki Terra Zdrój są już dla Was dostępne w nowych, promocyjnych cenach -30%.

Wystarczy, że wejdziecie na naszą stronę www.terra-zdroj.pl i złożycie zamówienie.  

Cieszcie się niższymi cenami i już teraz zaplanujcie swoje własne uzdrowiskowe SPA w domu z preparatami z samego serca Uzdrowiska Połczyn!