preloader oval
Połczyn Zdrój
Wellnes & SPA
więcej
SPA
więcej
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Oferty specjalne

Jesienny relaks dla zdrowia 15 dni
15 dni od 1 278 zł /os.

Barbarka w Świnoujściu
więcej

Jesienny relaks dla zdrowia 8 dni
8 dni od 639 zł /os.

Barbarka w Świnoujściu
więcej

Babie lato - relaks dla zdrowia
8-15 dni od 872 zł /os.

Barbarka w Świnoujściu
więcej
Barbarka w Świnoujściu
więcej
25% rabat

FIRST MINUTE WILLA
7 dni od 968 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej

FIRST MINUTE
7 dni od 720 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej
4 zabiegi dziennie

JESIENNA OFERTA SPECJALNA WILLA
7 dni od 1 032 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej

Kongres brydżowy
9 dni od 1 170 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej

Pakiet świąteczno-noworoczny
8 dni od 892 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej
3 zabiegi dziennie

Jesienna oferta specjalna
7 dni od 765 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej


Aktualności

8 Wrz 2019
Uzdrowisko Połczyn na 27. Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi.
17 Cze 2019
44 Światowy Kongres Międzynarodowego Towarzystwa Hydrologii Medycznej ISMH oraz Zjazd Polskiego Towarzystwa Balneologii i Medycyny Fizykalnej w Wieliczce
3 Kwi 2019
Krakowski Kongres Ginekologii i Endokrynologii

Uzdrowisko Połczyn – sanatoria i SPA w Połczynie-Zdroju

Ziemia połczyńska słynie z bogactw naturalnych, których właściwości lecznicze wykorzystywane są od setek lat. Mowa tutaj o doskonałej borowinie połczyńskiej oraz solance, które stosowane są w naszym Uzdrowisku do leczenia rożnych dolegliwości. Oferujemy wiele zabiegów borowinowych, w tym okłady, kompresy i kąpiele borowinowe, które dzięki doskonałym właściwościom i szerokiemu zastosowaniu borowiny, pomagają w różnego typu schorzeniach, jak np. choroby układu pokarmowego. Ponadto możemy ją zastosować do zabiegów kosmetycznych, bowiem borowina ujędrnia, nawilża i regeneruje skórę. Leczenie borowiną to również jedna z naturalnych metod leczenia niepłodności. Surowiec ten wykorzystywany jest w przypadku różnych chorób kobiecych, o czym szczegółowo mogą Państwo poczytać w dalszej części naszej strony internetowej.

Solanka to drugi naturalny skarb, którego atuty wykorzystujemy w Uzdrowisku Połczyn. Zastosowanie solanki do inhalacji powoduje nawilżenie dróg oddechowych, a także łagodzenie i likwidowanie różnych dolegliwości. Do tego proponujemy kąpiele lecznicze z użyciem solanki połczyńskiej. Kąpiele te mają zbawienny wpływ na kondycję skóry, mają również działanie przeciwbólowe oraz relaksacyjne. Oprócz zabiegów w zakresie leczenia surowcami naturalnymi, proponujemy także bogatą ofertę w naszym SPA „Zdrojowe Zacisze”. Pobyt w naszym Uzdrowisku pozwoli Państwu zregenerować się, wypocząć i pozbyć licznych dolegliwości.

Wczasy, leczenie sanatoryjne, turnusy rehabilitacyjne

Uzdrowisko Połczyn to miejsce, gdzie spędzą Państwo wspaniałe chwile, niezależnie od tego, czy celem wizyty jest leczenie, rehabilitacja, czy wypoczynek w pięknej okolicy, pełnej naturalnych bogactw. Mają Państwo do nich dostęp w każdym z naszych obiektów, do których obejrzenia zachęcamy. Sanatoria w Połczynie-Zdroju, SPA „Zdrojowe Zacisze”, schronisko młodzieżowe „Tadeuszówka”, a także willa „Gryf” to eleganckie budynki, w pełni przystosowane do potrzeb Gości.

Jeśli poszukują Państwo sanatorium poszpitalnego lub odpowiedniego ośrodka rehabilitacyjnego, Uzdrowisko Połczyn jest właściwym miejscem. W zakres naszych usług wchodzi również rehabilitacja w ramach ZUS i pobyty w sanatorium ze skierowania NFZ.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wszystkimi informacjami na temat naszego Uzdrowiska.
 

jesteśmy na facebook'u