preloader oval
Wellnes & SPA
więcej
Połczyn Zdrój
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Oferty specjalne

LAST MINUTE

SPA LAST MINUTE
6 dni od 890 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej
LAST MINUTE -30%
Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej

Wielkanoc w Uzdrowisku Połczyn
8 dni od 945 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej
4 zabiegi dziennie
Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej

pakiet zimowy prezent
6 dni od 638 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej

Senior Plus w Sanatorium Irena
8 dni od 1 103 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej
Lato 2019

Latem do Uzdrowiska Połczyn
7 dni od 944 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej
Weekend majowy SPA

Weekend majowy SPA
4 dni od 450 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej
Weekend majowy
Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej
Majówka 2019

Majówka w Uzdrowisku Połczyn
8 dni od 943 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej

Pakiet KURACJA DLA SENIORA
8 dni od 977 zł /os.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój
więcej


Aktualności

22 Mar 2019
Uzdrowisko Połczyn w czołówce najlepszych polskich uzdrowisk

Uzdrowisko Połczyn – sanatoria i SPA w Połczynie-Zdroju

Ziemia połczyńska słynie z bogactw naturalnych, których właściwości lecznicze wykorzystywane są od setek lat. Mowa tutaj o doskonałej borowinie połczyńskiej oraz solance, które stosowane są w naszym Uzdrowisku do leczenia rożnych dolegliwości. Oferujemy wiele zabiegów borowinowych, w tym okłady, kompresy i kąpiele borowinowe, które dzięki doskonałym właściwościom i szerokiemu zastosowaniu borowiny, pomagają w różnego typu schorzeniach, jak np. choroby układu pokarmowego. Ponadto możemy ją zastosować do zabiegów kosmetycznych, bowiem borowina ujędrnia, nawilża i regeneruje skórę. Leczenie borowiną to również jedna z naturalnych metod leczenia niepłodności. Surowiec ten wykorzystywany jest w przypadku różnych chorób kobiecych, o czym szczegółowo mogą Państwo poczytać w dalszej części naszej strony internetowej.

Solanka to drugi naturalny skarb, którego atuty wykorzystujemy w Uzdrowisku Połczyn. Zastosowanie solanki do inhalacji powoduje nawilżenie dróg oddechowych, a także łagodzenie i likwidowanie różnych dolegliwości. Do tego proponujemy kąpiele lecznicze z użyciem solanki połczyńskiej. Kąpiele te mają zbawienny wpływ na kondycję skóry, mają również działanie przeciwbólowe oraz relaksacyjne. Oprócz zabiegów w zakresie leczenia surowcami naturalnymi, proponujemy także bogatą ofertę w naszym SPA „Zdrojowe Zacisze”. Pobyt w naszym Uzdrowisku pozwoli Państwu zregenerować się, wypocząć i pozbyć licznych dolegliwości.

Wczasy, leczenie sanatoryjne, turnusy rehabilitacyjne

Uzdrowisko Połczyn to miejsce, gdzie spędzą Państwo wspaniałe chwile, niezależnie od tego, czy celem wizyty jest leczenie, rehabilitacja, czy wypoczynek w pięknej okolicy, pełnej naturalnych bogactw. Mają Państwo do nich dostęp w każdym z naszych obiektów, do których obejrzenia zachęcamy. Sanatoria w Połczynie-Zdroju, SPA „Zdrojowe Zacisze”, schronisko młodzieżowe „Tadeuszówka”, a także willa „Gryf” to eleganckie budynki, w pełni przystosowane do potrzeb Gości.

Jeśli poszukują Państwo sanatorium poszpitalnego lub odpowiedniego ośrodka rehabilitacyjnego, Uzdrowisko Połczyn jest właściwym miejscem. W zakres naszych usług wchodzi również rehabilitacja w ramach ZUS i pobyty w sanatorium ze skierowania NFZ.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wszystkimi informacjami na temat naszego Uzdrowiska.
 

jesteśmy na facebook'u


 


 
Array