preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

II targi EKOTYKI w Krakowie: Dziękujemy, że byliście z nami!

Uzdrowisko Połczyn zaprezentowało linię kosmetyków TERRA Zdrój podczas II edycji targów EKOTYKI w Krakowie. Nasze uzdrowiskowe stoisko odwiedziło blisko 2 tyś. gości.

Nadwiślańskie Forum Wydarzeń zamieniło się 7 i 8 marca w prawdziwe święto kosmetyków naturalnych. Uzdrowisko Połczyn pokazało uczestnikom targów własną, uzdrowiskową markę kosmetyków TERRA Zdrój, które wykorzystują lecznicze właściwości połczyńskich solanek i borowiny. Odwiedzający mogli poznać całkowicie nowe produkty, tj. kremy, balsamy, peelingi czy preparaty do kąpieli, które opierają się na wieloletnich tradycjach uzdrowiskowych prosto z Pojezierza Drawskiego.

Marka TERRA Zdrój rośnie w siłę. Nasze łagodne, ale zarazem skuteczne kosmetyki doceniają już nie tylko goście Uzdrowisk Połczyn, ale również wszystkich obiektów Polskiej Grupy Uzdrowisk zlokalizowanych w Sudetach. Cieszymy się, że możemy z powodzeniem promować polskie produkty, które wykorzystują to, co mamy najlepszego, czyli nasze naturalne surowce, tj. borowina i solanki – mówi Jacek Pawłowicz Wiceprezes Zarządu Uzdrowiska Połczyn.

To nie koniec targowej wiosny z kosmetykami TERRA Zdrój. Uzdrowisko Połczyn już 21 - 22 marca będzie obecne na jubileuszowych 50 targach „Bliżej zdrowia, bliżej natury” w Katowicach, gdzie nie zabraknie atrakcyjnych ofert pobytowych połączonych z terapiami uzdrowiskowymi.

Tymczasem wszystkich miłośników naturalnych kosmetyków zapraszamy na wiosenne zakupy do sklepu internetowego www.terra-zdroj.pl.