preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Aktualności

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo

Drodzy Goście

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od 23 maja 2020r. OSW Barbarka w Świnoujściu wznawia działalność w zakresie świadczenia usług hotelowych z wyżywieniem.

Zapewniamy, że w trosce o Państwa i nasze zdrowie wprowadziliśmy wysokie standardy bezpieczeństwa oraz specjalne procedury higieniczne, zgodne z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej i wytycznymi w obowiązujących Rozporządzeniach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Tel: 91 3212531, 91 3215406, kom: 887874975

mail:barbarka@uzdrowisko-polczyn.pl

www.barbarka-swinoujście.pl  oraz na Facebooku

 

ŻYCZYMY PAŃSTWU ZDROWIA I DOBREGO NASTROJU"


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo
W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, od dnia 24 marca 2020 do odwołania, Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. zawiesza czasowo swoją działalność leczniczą.

Zapewniamy, że priorytetem dla nas jest Państwa bezpieczeństwo, dlatego na bieżąco obserwujemy sytuację w kraju oraz stosujemy się do wydanych zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i obowiązujących Rozporządzeń.

W trosce o Państwa zdrowie i komfort przebywania, wszystkich Gości, którzy dokonali rezerwacji na pobyty pełnopłatne lecznicze, hotelowe i SPA na najbliższy czas, zachęcamy do przeniesienia rezerwacji na inny dogodny dla Państwa termin.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:

1. Rezerwacje dotyczące obiektów w Połczynie-Zdroju:
sprzedaz@uzdrowisko-polczyn.pl

rezerwacja@uzdrowisko-polczyn.pl

2. Rezerwacje dotyczące OSW Barbarka w Świnoujściu:
barbarka@uzdrowisko-polczyn.pl

ailczyszyn@uzdrowisko-polczyn.pl

Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Życzymy Państwu ZDROWIA i SPOKOJU mając nadzieję, że wkrótce sytuacja się unormuje i będziemy mogli Państwa gościć w naszych obiektach.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


1200 sztuk kosmetyków dla szpitali zakaźnych od Uzdrowiska Połczyn

Uzdrowisko Połczyn, należące do Grupy KGHM, dostarczy do szpitali zakaźnych i jednostek ratownictwa medycznego kosmetyki pielęgnacyjne marki własnej. Preparaty mają wesprzeć personel szpitalny podczas walki z koronawirusem SARS-CoV-2 ochraniając ich dłonie przed niekorzystnym wpływem środków myjących i dezynfekujących.

6 Jednoimiennych Szpitali Zakaźnych otrzyma wkrótce uzdrowiskowe kosmetyki nawilżające, produkowane w Uzdrowisku Połczyn na bazie wydobywanych tam składników naturalnych – połczyńskich solanek i borowiny. Właśnie w taki sposób spółka chce pomóc personelowi medycznemu i jednostkom ratownictwa medycznego. Uzdrowiskowe preparaty będą pomocne m.in. w pielęgnacji rąk pracowników, którzy zobowiązani są do częstej dezynfekcji rąk.

- Chcemy wspierać szpitale w walce z epidemią Covid-19. Preparaty do pielęgnacji skóry rąk stanowią niezwykle ważne uzupełnienie dla personelu, który musi często myć ręce i dokonywać ich dezynfekcji. W geście solidarności, chcemy pomóc jak tylko możemy – mówi Jacek Pawłowicz, wiceprezes zarządu Uzdrowiska Połczyn.

Silne wysuszenie dłoni następuje szczególnie po stosowaniu dezynfekujących środków alkoholowych. Codzienna praca w rękawiczkach wysusza, podrażnia i niszczy skórę. Systematyczne korzystanie z preparatów nawilżających chroni warstwę lipidową skóry i pozwoli pracownikom medycznym na większy komfort pracy.

- Przekazanie szpitalom kosmetyków z Uzdrowiska Połczyn jest wyrazem wdzięczności za zaangażowanie i poświęcenie specjalistów, ratowników, lekarzy i całego personelu medycznego w tych intensywnych i trudnych dniach epidemii koronawirusa w Polsce. Dziękujemy wszystkim pracownikom z sektora medycznego za tak wielki wysiłek wkładany w ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa i ochronę polskiego społeczeństwa przed skutkami choroby, którą wywołuje – mówi Romuald Michel, prezes zarządu Uzdrowiska Połczyn.

Ustalenia dotyczące dostawy połczyńskich kosmetyków prowadzone będą z każdym szpitalem zakaźnym indywidualnie.