Oferty pracy

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A będące zespołem sanatoriów i szpitali uzdrowiskowych zlokalizowanych w pięciu obiektach: „Irena”, „Podhale”, „Borkowo”, „Gryf” i SPA „Zdrojowe Zacisze” usytuowanych na trenie Parku Zdrojowego w Połczynie Zdroju poszukuje kandydatów na stanowiska:

LEKARZ

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. w Połczynie-Zdroju zatrudni Lekarza ze specjalizacją (lub w trakcie): balneologia i medycyna fizykalna, rehabilitacja medyczna lub po kursie z podstaw balneologii, posiadającego specjalizację:
choroby wewnętrzne, reumatologia, neurologia, ortopedia, chirurgia, medycyna rodzinna.
Oferujemy indywidualnie dostosowane warunki zatrudnienia oraz mieszkanie służbowe.
Zapraszamy do składania ofert drogą elektroniczną: rekrutacja@uzdrowisko-polczyn.pl
Kontakt telefoniczny: 664-488-062

Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej przez Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. w Połczynie-Zdroju rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. organizacyjno-administracyjnych Zarządu Spółki.

Zostałam/zostałem poinformowana/ny że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Obowiązek informacyjny:
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, istnieje obowiązek informacyjny Administratora Danych Osobowych względem osób fizycznych biorących udział w rekrutacji. Pełna informacja znajduje się pod adresem:
uzdrowisko-polczyn.pl/klauzula-informacyjna-rekrutacja

SPECJALISTA DS. EKONOMICZNYCH

Idealny Kandydat:

  • wykształcenie średnie / wyższe kierunkowe rachunkowość/finanse/ekonomia,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze sprawozdawczości/ rachunkowości/ bankowości,
  • dobra znajomość aplikacji MS Office (zwłaszcza Excel),
  • znajomość podstaw rachunkowości,
  • terminowość, dokładność, chęć uczenia się i otwartość na zmiany,
  • samodzielność w działaniu.

Zakres obowiązków:

  • analiza rentowności produktów,
  • współtworzenie systemu kontroli wewnętrznej,
  • sporządzanie analiz związanych z bieżącą działalnością,
  • współudział w budowie planów finansowo-ekonomicznych,
  • ścisła współpraca z wszystkimi działami w firmie.

Przyszłemu Pracownikowi oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę przy ciekawych projektach.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem z dopiskiem „Specjalista ds. ekonomicznych” w tytule e-maila prosimy przesyłać na adres rekrutacja@uzdrowisko-polczyn.pl w terminie 30 kwietnia 2024

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej przez Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. w Połczynie-Zdroju rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta / Specjalista ds. Sprzedaży.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

SPECJALISTA DS.TECHNICZNYCH

Do obowiązków należeć będzie:

  • Sporządzanie dokumentacji procesów zakupowych, planowanych prac.
  • Przyjmowanie i rejestrowanie dokumentacji techn., związanej z zadaniami remontowymi i inwestycyjnymi, sprawdzanie jej pod względem merytorycznym.
  • Kompletowanie dokumentacji technicznej do przedłożenia i zatwierdzenia.
  • Współpraca w planowaniu zadań remontowych i inwestycyjnych,
  • Prowadzenie oficjalnej korespondencji z jednostkami wewnętrznymi i zewnętrznymi, które biorą udział w procesie inwestycyjnym,
  • Ścisła współpraca z organami administracji państwowej i samorządowej, projektantami, inspektorami i wykonawcami, wykonywanie bieżących zadań administracyjnych
  • Sporządzanie rozliczeń inwestycji, sprawozdań, raportów itp.,
  • Monitorowanie i analiza zużycia mediów (gaz, prąd, woda).
  • Analiza projektów technicznych, procesów budowlanych, otoczenia okołotechnicznego,

Wymagania:

  • Wykształcenie: min. średnie techniczne
  • Umiejętność analizy projektów technicznych, procesów budowlanych, otoczenia okołotechnicznego,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu office
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole,
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w systemie wielozadaniowym

Przyszłemu Pracownikowi zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia winny zawierać:

  • życiorys zawodowy
  • dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje

Oferty zawierające z dopiskiem "Specjalista ds. technicznych" w tytule e-mail prosimy przesyłać na adres rekrutacja@uzdrowisko-polczyn.pl lub składać osobiście w dziale kadr w terminie do 31 marca 2024 roku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej przez Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. w Połczynie-Zdroju rekrutacji na stanowisko specjalista ds.technicznych.