preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna
TOKSYNA BOTULINOWA to zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Należą one do najskuteczniejszych metod redukujących istniejące już zmarszczki oraz zapobiegają powstawania nowych. Istotą działania toksyny jest relaksacja mięśni mimicznych twarzy powodujących powstawanie m.in. tzw. "lwiej zmarszczki" czyli międzybrwiowej, tzw. kurzych łapek -zmarszczek w kącikach oczu, poziomych linii na czole. Toksyna botulinowa działa miejscowo i powoduje odwracalną blokadę przewodnictwa nerwowo-mięśniowego umożliwiając zrelaksowanie i rozluźnienie mięśni wywołujących marszczenie skóry. Poza tym odpowiednie techniki podaniazapewniają uzyskanie efektów podniesienia opadajacych powiek, uniesienia brwi, wygładzenia szyi, poprawy wyglądu brody. efekt działania pojawia się po 2-3 dniach, ostateczny efekt uzyskuje się po 7-10 dniach. działanie toksyny utrzymuje się od 4 do 12 miesięcy.
zmarszczki okolicy oczu - kurze łapki w cenie od 360 złotych
zmarszczki międzybrwaimi - lwie zmarszczki w cenie od 600 złotych
zmarszczki poprzeczne czoła - w cenie od 300 złotych
relaksacja mięśni szyi - w cenie od 300 złotych
bruksizm - zgrzytanie zębami w cenie od 900 złotych
nadpotliwość pach - w cenie od 1800 złotych
 

LAST MINUTE !!

50% RABAT na zabiegi: Dermaheal HS i Dermaheal HL
 


MEZOTERAPIA IGŁOWA - zabiegi mezoterapii igłowej polegają na wstrzykiwaniu niewielkiej ilości odpowiednich substancji leczniczych w skórę. Mezoterapia powoduje poprawę wyglądu skóry, odmłodzenie, nawilzenie wygładzenie drobnych zmarszczek w okolicy oczu, policzków i szyi. rewitalizuje skórę na grzebietowej powierzchni rąk. Hamuje procesy wiotczenia i wysuszenia skóry. Zapobiega starzeniu sie skóry u osób młodych. stymuluje procesy naprawcze uszkodzeń wywołanych przez stres, ultrafiolet i nikotynę. Mezoterapie stosujemy również w walce z cellulitem i rozstepami. Aktywne składniki preparatów zmniejszają proces włóknienia tkanki łacznej, redukują depozyty tkanki tłuszczowej, poprawiają elastyczność skóry. Iniekcje mogą być wykonywane we wszystkie partie ciała, w tym na brzuch, zwlaszcza u kobiet po ciąży, w okolicy ramio, ud, kolan, łokci. Mezoterapia jest skuteczna w przypadku wypadania włosów i łysienia, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Zalecana jest dla osób z sezonowym przerzedzaniem sie włosów, utratą wlosów na skutek łysienia, w okresie menopauzy, w przebiegu chorób ogólnoustrojowych. Iniekcje stymulują odrastanie włosów poprzez rewitalizacje cebulek włosów i poprawę krązenia włośniczkowego.
Hair Care (zapobiega wypadaniu włosów) w cenie 500 zlotych
Dermaheal HL (zapobiega wypadaniu włosów) w cenie 500 złotych nowa cena 250 zł
Teosyal Redensity (odbudowa skóry) w cenie 800 złotych
Stretch Care (cellulit, rozstępy) w cenie 500 złotych
Cellu Care ( cellulit, tkanka tłuszczowa) w cenie 500 złotych
Dermahea lLL (cellulit) w cenie 500 złotych
Dermaheal HL (rozstępy) w cenie 500 złotych nowa cena 250 zł


Dermaheal to linia produktów do mezoterapii igłowej, która wykorzystuje najbardziej zaawansowaną biotechnologię, dzięki której oferta jest tak wyjątkowa. Unikalna kombinacja niespotykanej dotąd liczby aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych, gwarantuje niepowtarzalne efekty w pielęgnacji skóry i włosów.


ELEKTROKOAGULACJA I ŁYŻECZKOWANIE ZMIAN SKÓRNYCH - elektrokoagulacja jest metodą wykorzystującą działanie prądu elektrycznego o wysokiej cześtotliwości. energia elektryczna zostaje zamieniona na cieplną co prowadzi do koagulacji białka i zniszczenia zmniany skórnej. zabiegi wymagają znieczulenia miejscowego roztworem lignakainy.
Wskazania do zabiegu: włókniaki miekkie, brodawki łojotokowe, przerost gruczolów łojowych, brodawki wirusowe, prosaki, rogowacenie słoneczne, kepki żółte, róg skórny.
elektrokoagulacja brodawek, włókniaków - 1 zmiana w cenie 100 złotych
łyżeczkowanie zmian skórnych (usuniecie nieprawidłowości skóry na poziomie naskórka) 1 zmiana w cenie 100 złotych

WYPEŁNIENIA KWASEM HIALURONOWYM- kwas hialurownowy naturalnie wystepuje w skórze. Podstawowym zadaniem kwasu hialuronowego jest wiązanie i utrzymywanie wody w tkankach, co jest niezbędne do zapewnienia elastyczności tkanek, prawidłowego nawodnienia, ochrony przed wysuszeniem. U dzieci ilość kwasu hialuronowego jest bardzo duża, dlatego tkanki skóry wyglądają młodo. Skóra jest gładka, sprężysta i jędrna.
Z wiekiem ilość kwasu hialuronowe w skórze maleje co uwidacznia się w postaci utraty jedrności, zmniejszenia napiecia skóry, stopniowego wiotczenia. Na poziom kwasu hialuronowego w tkance łącznej mają wpływ: wiek, stres, promieniowanie ultrafioletowe, zaburzenia hormonalne, zaburzenia metabolizmu. W efekcie tworzą sie zmarszczki, bruzdy, fałdy, zanika czerwień wargowa, opadają policzki, zapadają się skronie. Wstrzykniecie preparatów kwasu hialuronowego ma na celu wypełnienie zmarszczek, bruzd, nawilżenie skóry, uzupełnienie ubytków objętości, podniesienie poluczków, odbudowę okolicy kości policzkowych, modelowanie i powiększenie ust, poprawę konturów i rysów twarzy. Kwas hialuronowy stymuluje procesy regeneracyjne oraz produkcję endogennego kwasu hialuronowego i kolagenu.
bruzdy nosowo-wargowe w cenie od 1200 zlotych
bruzdy marionetki w cenie od 1200 złotych
powiększanie, modelowanie ust w cenie od 1200 złotych
zmarszczki wokół ust w cenie od 1200 zlotych
podniesienie kacików ust w cenie od 1200 złotych
lifting wolumetryczny w cenie od 1500 złotych
skin boasters (nawilżanie) : VIT AL/VITALLIGHT w cenie od 1000 złotych

PEELINGI MEDYCZNE - peelingi przeznaczone są do efektywnej walki z procesem starzenia się skóry. W ich skład wchodzi silny czynnik złuszczający (kwas glikolowy), kwas migdałowy, czynniki depigmentacyjne (kwas kojowy). Kwasy wygładzają i nawilżają skórę, stymulują wymianę komórkową, opóźniają efekty starzenia się skóry, aktywizują produkcję kolagenu i włókienelastycznych skóry, redukują zmarszczki. Czynniki depigmentacyjne normalizują zaburzenia pigmentacji powodujące przebarwienia. Peeling migdałowy działa złuszczająco, reguluje wydzielanie łoju, ma właściwosci odkażające i przeciwbakteryjne, działa rewitalizująco, bakterjobójczo i odbarwiająco. Kwas migdalowy swoja strukturą przypomina antybiotyki o szerokim spektrum działania. Penetruje w obręb gruczołów łojowych modyfikując łojotok. Zalecany w leczeniu trądziku w przypadku cery wrażliwej ze skłonnością do trądziku różowatego i teleangiektazji, w zaburzeniach pigmentacji z przebarwieniami pozapalnymi. Peelingi mogą być wykonywane przez cały rok.
peeling migdałowy w cenie 250 złotych
glykopeel 50% w cenie 300 złotych
glykopeel 70% w cenie 350 złotych

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej wraz z ustaleniem planu zabiegów -gratis
Ostateczną cene zabiegu ustala lekarz podczas konsultacji medycznej.REZERWACJA W RECEPCJI SPA ZDROJOWE ZACISZE
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. + 48 94 366 2673