preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Masaże ajurwedyjskie

AYURVEDA - VEDA OZNACZA WIEDZĘ, AYUR - TO ŻYCIE.
AYURVEDA JEST SZTUKĄ CODZIENNEGO ŻYCIA W HARMONII Z PRAWAMI NATURY. CELEM TEJ STAREJ, PIERWOTNEJ WIEDZY JEST ZACHOWANIE ZDROWIA I WYLECZENIE Z CHORÓB"
Vasant Lad

ABHYANGA - 60 minutowy masaż olejami ziołowymi w cenie 190 złotych
Masaż całego ciała olejami ziołowymi jest jednym z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie.Pobudza układ krązenia, koi system nerwowy i wzmacnia muskulaturę. wspiera trawienie, oczyszcza krew i dotlenia komórki ciała poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne.Masaże olejami ajurwedyjskimi intensywnie przyspieczają produkcję hormonów w skórze.

SHIRODHARA- 30 minutowy masaż głowy i "tzreciego oka" w cenie 120 złotych lub 60 minutowy w cenie 210 złotych
Masaż głowy oraz czoła za pomocą strumienia ciepłego, ziołowego oleju ajurwedyjskiego. Pozwala na przeżycie niezwykle głebokiego relaksu, osiągnięcie wewnętrznego spokoju, harmonii i dystansu, w celu mobilizacji organizmu do samoregulacji. Zabieg skuteczny jest głównie przy dolegliwościach neurowegetatywnych i zmęczeniu. Dodatkowo wykonany ręczny masaż dekoltu, ramion, pleców wzmacnia efekt zabiegu.

UDVARTANA- 60 minutowy masaż olejami i proszkami ziołowymi w cenie 200 złotych
Udvartana to masaż detoksykujacy przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim lub bez. zabieg ten pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling. Proszki do masażu mają działanie diuretyczne, prrzeciwzapalne, detoksykujące, intensywnie pobudza przemianę materiiw komórkach oraz układzie krążenia.

MASAŻ BAMBUSAMI - 60 minutowy masażmiotełkami i kijami bambusowymi w cenie 150 zł
Masaż, który wykonuje się przy pomocy pałeczek i miotełek bambusowych. Kije nazywane o zróźnicowanej średnicy i miotełki dopasowują się podczas masażu do kształtu mięśni. Masaż bambusami działa drenująco, modelująco, doskonale usuwa napiecie mięśni oraz związane z nim gromadzenie się w organiżmie człowieka złogi i toksyny - masaż moze być wykonany delikatnie i relaksujaco lub intensywniej i bardzo głęboko.

LOMI LOMI NUI - 60 minutowy masaż hawajski w cenie 180 złotych
Tradycyjny masaż hawajski (polinezyjski) to bardzo skuteczna metoda pracy z cialem za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem lub cieżkimi przeżyciami. Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu. Charakterystyczną techniką pracy jest masowanie przedramionami przez co zabieg staje się wyjatkowo harmonijny i relaksujacy.

AMALAKI - 60 minutowy masaż czekoladowo-kokosowy w cenie 150 złotych
Jest to ekskluzywny zabieg na ciało, w którym wykorzystuje się gorzka czekoladę połączoną z odżywczym olejem kokosowym. Masaż ten zapobiega starzeniu się skóry oraz wpływa na jej regeneracjęm nawilżenie i jędrność, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

ABHISEK - 60 minutowy masaż miodowy w cenie 160 złotych
Jest to ekskluzywny zabieg na ciało, w którym wykorzystuje sie gorzka czekoladę połaczoną z odżywczym olejem kokosowym. Masaż ten zapobiega starzeniu się skóry oraz wpływa na jej regeneracjęm nawilżenie i jędrność, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

MASAŻ BALIJSKI - 60 minutowy masaż w cenie 190 złotych
Należy do rodziny tradycyjnych masaży indonezyjskich i pochodzi z wyspy Bali. jest połaczeniem technik akupresury, ajurwedy, refleksologii, strechingu i aromaterapii w jednej sesji. głownym celem tego masażu jest głeboki relaks całego ciała i wyciszenie umysłu.

MUKHABHYANGA - 30 minutowy masaż w cenie 90 złotych
Ajurwedyjski odmładzający masaż twarzy. Relaksuje, uwalnia stres i napięcie skóry, usuwa toksyny nagromadzone w twarzy, poprawia funkcjonowanie organów wewnętrznych, poprawia kondycję skóry.

MARMA MASSAGE - 30 minutowy masaż w cenie 90 złotych
Ajurwedyjski masaż twarzy i punktów marma. Punkty marma to punkty życia, punkty energetyczne, w których koncentrują się sploty nerwowe i energie subtelne. W terapii masażem "marma" stymulowane przede wszystkim do regulacji pracy systemu nerwowego i odnowy biologicznej.

QURIO MASSAGE - 60 minutowy masaż w cenie 200 złotych lub 90 minutowy w cenie 250 złotych
Hiszpańska technika masażu przeciwzmarszczkowego, w której odróżniamy działania, takie jak głaskanie, pocieranie, technikę "effleurage" i dotykanie. Podczas masażu pracujemy na wszystkich obszarach podatnych na zmarszczki, tj. obszar między brwiami, okolice oczu, wokół ust oraz zwracamy szczególną uwagę na poprawę owalu twarzy.

HOLLYWOOD LIFTING MASSAGE -  90 minutowy masaż w cenie 280 złotych lub 120 minutowy w cenie 350 złotych
Autorska opatentowana technika masażu twarzy S. tvardovsa. Niechirurgiczne rozwiązanie problemów związanych z zanikiem skóry twarzy, szyi i dekoltu. procedura ma na celu zwalczanie grawitacyjne opadania powiek i policzków oraz zapisanych emocji-grymasu twarzy. Masaż odbywa się w kilku etapach, podczas których należy zrelaksowac mięśnie, złagodzić skurcze, co prowadzi do rozluźnienia skóry, dzięki czemu mozna łatwiej pracować na wszystkich mięśniachj twarzy. technika masażu jest oparta wyłacznie na starożytnych ajurwedyjskich i polinezyjskich technikach masaży.

MASAŻ DZWIĘKIEM I WIBRACJĄ MIS TYBETAŃSKICH- 30 minutowy zabieg w cenie 90 złotych
To specjalne techniki wydobywania dżwięków z mis ułożonych na ciele i dżwięków dzwonków tybetańskich. łagodne wibracje delikatnie masuja i rozluźniaja ciało na zewnątrz i wewmątrz. Ciekawa alternatywa dla osób, którenie akceptuja intensywnego dotyku. oddziałuje na poziomie fizycznym, odprężając i rozluźniając napiete mięśnie, odblokowując  połączenia nerowe, harmonizuje całe ciało, umożliwia subtelną pracę z emocjami,

REZERWACJA W RECEPCJI SPA ZDROJOWE ZACISZE
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój
Tel. + 48 94 366 2673